Ptejte se: Organizační výbor

Na Vaše otázky odpovídá zástupce organizačního výboru turnaje.

Redakce si vyhrazuje právo mazat otázky vulgární, urážlivé či jinak nevhodné.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 3 z 3 otázek v této kategorii celkem.

24.1.2014, 09:52
 
Dobrý den.

mé jméno je pan Allan a já jsem ředitel Allan Davis i nabídnout půjčku na velmi nízké sazby i Nabízíme všechny druhy úvěrů na individuální i firem.

Takže jste finančně porouchal, potřebujete úvěr k zahájení svého podnikání, to budete potřebovat loanto postavit nebo koupit dům, potřebujete půjčku splatit všechny své dluhy? Pokud ano, dostat zpátky k nám prostřednictvím tohoto e-mailu monygram203@gmail.com.


díky
Allan
16.7.2013, 22:56
 
Will the statistics be posted on this website?
14.7.2013, 14:48
 
Ahoj
chtela jsem si prohlednou video deni sumar den 6., ale chybicka se asi vlouodila, misto toho je tam rozhovor s Lenkou J.
Prosim opravte..diky Madla
 
Pro fanoušky
  1. Diskusní fórum
  2. Ubytování
  3. Ptejte se organizačního výboru
  4. Facebook
  5. Twitter
Ulejvky
Hity pomohly
15.07.2013 - V průběhu celého mistrovství probíhala charitativní akcie "Každý hit pomáhá", při níž klub SK Joudrs věnoval za každý úspěšný odpal na mistrovství 10 Kč na konto sbírky na pomoc malé Elince, která trpí těžkou formou mozkové obrny. Díky 18 830,- Kč vybraných od klubu i fanoušků bude Elinka moci podstoupit unikátní rehabilitační terapii v lázních Klimovice. Děkujeme!!!
Individuální ceny
14.07.2013 - Na závěrečném slavnostním ceremoniálu byly předány individuální ceny. Nejlepší nadhazovačkou letošního mistrovství Evropy je Sarah Benchaliová (Francie), nejlepší pálkařkou Tereza Jakešová (Česko) a nejužitečnější hráčkou Dinet Oostingová (Nizozemsko).
Finále živě!
13.07.2013 - Finálový zápas tradičních soupeřů Itálie a Nizozemska, který začíná v 16:30 můžete sledovat na serveru Onlajny.cz, nebo na live streamu Krilie
Facebook
Generální partneři
Hlavní partneři
Partneři
Mediální partneři
ČT4 Sport
Pořadatelé
SK Joudrs Praha SaBaT Praha, o.s. ZŠ a MŠ Dolákova
Zastřešující organizace
Česká softballová asociace European Softball Federation
 
 
 
Fotografie