Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.7.Pomoc Sezimovu ÚstíSoftballový tým Hladoví Hroši Sezimovo Ústí postihla dvojnásobná tragédie. Jejich hřiště při nedávných povodních spláchla voda. Aby to nebylo málo, následně jim neznámý žhář podpálil dugouty se zamknutým vybavením. Pokud chcete Hladovým Hrochům pomoci, můžete přispět na transparentní konto zde.
2.7.Soutěž ME SoftballSoutěž o volné vstupenky na mistrovství Evropy zná své vítěze. Z došlých e-mailů jsme vybrali šťastlivce, kteří byli upozorněni na výhru prostřednictvím elektronické pošty.
2.7.ME v televiziZítra 3. července 2013 se dívejte v 6:25 a v 8:15 na ranní Snídani s Novou, kde vystoupí mj. Ludmila Broukalová, členka reprezentačního týmu ČR. Ve čtvrtek uvidíte na TV Metropol Gabrielu Lustigovou a v sobotu 6.7.2013 pak v pořadu pořadu Studio 6 - víkend na ČT24 v 9.35 vystoupí Lenka Jaklová, rovněž česká reprezentantka.
6.7.Soutěž při zápasechBěhem všech zápasů domácího týmu, které se budou hrát na hřištích Joudrs Praha, budete mít možnost zasoutěžit si o hodnotné ceny. Již před zápasem budou k dispozici kvízy. Vaším úkolem bude zodpovědět tři otázky týkající se softballu, Mistrovství Evropy nebo třeba pravidel. A hlavně, budete muset poznat jednu hráčku českého národního týmu v takové podobě, jak jste ji asi ještě nikdy neviděli! Výsledky odevzdáte do konce třetí směny, akční tým je rychle vyhodnotí a tři nejúspěšnější z vás se mohou těšit na ceny.
6.7.Napište holkám vzkaz!Po celou dobu ME v areálu Svoboda parku krabice na vaše vzkazy pro naše reprezentantky! Imponuje vám hra některé z nich, chcete celý tým podpořit? Složili jste oslavnou báseň? Bláznivě jste se do někoho zamilovali až po uši? Chcete se na něco zeptat? Jste trochu stydliví a nechcete se předvádět přede všemi? Ideální!

Napište vzkaz, nezapomeňte připsat pro koho je (hráčka, tým, trenér...) a vhoďte ho do krabice! My se již postaráme o to, aby se všechny vaše krásné vzkazy dostaly až tam, kam mají. A holky budou mít určitě obrovskou radost! Během meetingu před zápasem si je budou moci přečíst a správně je to nabudí k lepší hře! Tak pomoz i ty!

9.7.Statistiky po pondělíPo druhém hracím dni jsou čtyři týmy stále bez obdrženého bodu – jedná se o Česko, Itálii, Švédsko a Nizozemsko. Nejlépe zatím pálí Italky s celkovým pálkařským průměrem .431. Češky jsou druhé s .406. Nejlepší pálkařkou je Britka Amy Mooreová, která má čtyři hity ze čtyř startů. Mezi nadhazovačkami vede Švédka Johanna Grauerová a nejvíc hitů zatím nasbírala Češka Tereza Jakešová – rovných osm!
11.7.Proti Ruskám od osmi!Pozor! Češky vyhrály zápas se Španělskem 8:0 a postupují do semifinále! Zítra je čeká zápas s Ruskem, který začíná v pátek ve 20:00 ve Svoboda parku A kvůli přímému přenosu na ČT Sport!
12.7.Parkování v BohnicíchVýzva pro diváky, kteří do Svoboda parku míří autem: Přijedete–li autem do Bohnic, můžete zaparkovat na označeném odstavném parkovišti u hlavní ulice.
13.7.Finále živě!Finálový zápas tradičních soupeřů Itálie a Nizozemska, který začíná v 16:30 můžete sledovat na serveru Onlajny.cz, nebo na live streamu Krilie
14.7.Individuální cenyNa závěrečném slavnostním ceremoniálu byly předány individuální ceny. Nejlepší nadhazovačkou letošního mistrovství Evropy je Sarah Benchaliová (Francie), nejlepší pálkařkou Tereza Jakešová (Česko) a nejužitečnější hráčkou Dinet Oostingová (Nizozemsko).
15.7.Hity pomohlyV průběhu celého mistrovství probíhala charitativní akcie "Každý hit pomáhá", při níž klub SK Joudrs věnoval za každý úspěšný odpal na mistrovství 10 Kč na konto sbírky na pomoc malé Elince, která trpí těžkou formou mozkové obrny. Díky 18 830,- Kč vybraných od klubu i fanoušků bude Elinka moci podstoupit unikátní rehabilitační terapii v lázních Klimovice. Děkujeme!!!
 
Ulejvky
Hity pomohly
15.07.2013 - V průběhu celého mistrovství probíhala charitativní akcie "Každý hit pomáhá", při níž klub SK Joudrs věnoval za každý úspěšný odpal na mistrovství 10 Kč na konto sbírky na pomoc malé Elince, která trpí těžkou formou mozkové obrny. Díky 18 830,- Kč vybraných od klubu i fanoušků bude Elinka moci podstoupit unikátní rehabilitační terapii v lázních Klimovice. Děkujeme!!!
Individuální ceny
14.07.2013 - Na závěrečném slavnostním ceremoniálu byly předány individuální ceny. Nejlepší nadhazovačkou letošního mistrovství Evropy je Sarah Benchaliová (Francie), nejlepší pálkařkou Tereza Jakešová (Česko) a nejužitečnější hráčkou Dinet Oostingová (Nizozemsko).
Finále živě!
13.07.2013 - Finálový zápas tradičních soupeřů Itálie a Nizozemska, který začíná v 16:30 můžete sledovat na serveru Onlajny.cz, nebo na live streamu Krilie
Facebook
Generální partneři
Hlavní partneři
Partneři
Mediální partneři
ČT4 Sport
Pořadatelé
SK Joudrs Praha SaBaT Praha, o.s. ZŠ a MŠ Dolákova
Zastřešující organizace
Česká softballová asociace European Softball Federation
 
 
 
Fotografie